wrześniówka!

o Annówce pisałam już przy okazji lipcowych mini-wakacji. wykluł się wtedy pomysł spotkania treningowego, na którym razem z poznańskim Pauląkiem ( :> ) miałyśmy nieść kaganek frizbowej oświaty…;) grzechem byłoby odmówić!

przyszedł więc upragniony, ostatni tydzień września, którego pierwsze dni spędziłam siedząc jak na szpilach w pracy, a w środę…. godzina 14, kierunek dom, pakowanie i ziuuuu, w drogę! najpierw dotarliśmy do Pauli łudząc się, że poprawi to kwestie organizacyjną, no ale czego się spodziewać po dwóch gamoniach specjalizujących się we freestyle’u…? skończyło się na odkrywaniu tajemniczych źródełek różnych dobroci, szybkim dopakowaniu i ustawieniu gpsa na ostateczny cel naszej podróży – Annówkę.

pogoda trochę kaprysiła. Szymon zapowiadał,że czeka nas najcieplejszy weekend tej jesieni – 30st! ale kto słyszał historię o opadach konwekcyjnych


lipcowe LADC, autor: Michał Rendak

ten wie, jak doskonałe są prognozy Myszona ;) żadna to jednak przeszkoda, bo po pierwsze – mogło być gorzej, a po drugie – zawsze na wszelki wypadek biorę sweter i bluzę, a po trzecie – to jest Annówka i bez względu na wszystko, musi być magicznie ;))

to jest kolejny wpis o tym miejscu i kolejny już raz, na samo wspomnienie emocji w głowie kłębi mi się tysiąc-pięćset myśli, wspomnień tylko jakoś trudno to wszystko przelać na słowa. może dlatego, że ‚gruszka jest słodka i ma kształt. spróbuj zdefiniować kształt gruszki…?’

ograniczę się więc do zdjęć:

nie tylko frizbowych…

podziękowań
dla wszystkich, którzy tworzę to miejsce i jego niesamowitą atmosferę;

i cichej nadziei
że jeszcze nie raz będę mogła usiąść z kubkiem kawy na tarasie, popatrzeć na piękne czyste niebo z milionem gwiazd, słysząc nieopodal radosny gwar, zwiastujący niezapomniane chwile…;)

ps. Zelówka popiera!

Reklamy

About agnieszkazq


5 responses to “wrześniówka!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: