gorzkie żale.

zostały dziś ogłoszone terminy DCDC na przyszły rok:

DCDC WROCŁAW 1-2.06
DCDC POZNAŃ 22-23.06 – USDDN QUALIFIER, DOG DIVING CHAMPIONSHIPS
DCDC SOPOT 10-11.08
FINAŁ DCDC WARSZAWA – 31.08 – 1.09

lud się cieszy!

ha, tylko żartowałam.
lud się nie cieszy, bo lud nie zauważa, że kolejny rok, ósmy, jeśli dobrze liczę będą organizowane naprawdę fajne zawody. seria konkretniej. zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik, w fajnej atmosferze spotykają się miłośnicy tego sportu, jest okazja do rywalizacji, ale też do pogadania, wyluzowania się. oceniają nas nie rzadko zagraniczni sędziowie. poza samym dogfrisbee moc atrakcji, pokazy, dodatkowe konkurencje, szkółki, porady.
lud się nie może, w morde jeża, cieszyć, bo nie ma zawodów w chorzowie!! no jak ktoś śmiał? przecież wszyscy BYLI PEWNI, że będą, a tu nagle NI MA. i nikt nie chce wytłumaczyć, skandal nad skandale! kto to słyszał, żeby nie wystosować oficjalnego listu z wyjaśnieniem i przeprosinami, przecież tyle pieniędzy płacimy za startowe, to chyba nam się nalezy, co nie? bo oczywiście, jak zależy na ocenie z wystawy klubowej czy innej międzynarodowej to się popierdziela przez pół polski, ale na frisbee…? no bez przesady.

oszczędzę więcej gorzkich słów, ale naprawdę przykro czytać te wszystkie wiadomości, z których na kilometr wieje postawa roszczeniowa.
mam tylko pytanie, do wszystkich biadolących – ilu z Was, dla poparcia inicjatywy oczywiście, było w zeszłym roku w piątek przed zawodami w parku chorzowskim i pomogło chociażby rozstawiać pole?

Reklamy

About agnieszkazq


3 responses to “gorzkie żale.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: