majówka!

Annówka + majówka – chyba nie można sobie wyobrazić lepszego połączenia!

z trójmiejskiego LADC wróciliśmy na chwile do fabryki wełny, żeby sprawdzić czy szczeniaczki równo rosną, a później wyruszyliśmy w kierunku Wągrowca.

‚ladies first’ w związku z czym zapakowałyśmy z Paulą Matkę Włóczkę, 7 Włóczników i najpotrzebniejsze rzeczy i pomknęłyśmy czerwoną szczałą w miejsce, w którym czas leci nieubłaganie a człowiek zapomina się o bożym świecie…

zawsze jak biorę się do opisywania wizyty w Annówce, buzują we mnie pozytywne emocje, wspaniałe wspomnienia, tylko jakoś ciężko mi idzie przelewanie tego na słowa…

pyszne śniadania, zabawne rozgrzewki made by Paula, cały dzień spędzony na frizbowaniu z jedną przerwą na obiad, zawody przy zachodzie słońca, obserwowanie wełnianych maluchów i rozmowy do późnej nocy.
mnóstwo sukcesów mniejszych i większych, poznanie swoich mocnych stron, praca nad tymi słabszymi, setki wyrzuconych dysków, psi i ludzki uśmiech.
doba wydawała się być zdecydowanie zbyt krótka, a czas zbyt szybko upływający, ale chyba właśnie dzięki temu, każdą chwilę staraliśmy się dobrze zagospodarować.

ponad dwadzieścia osób, dobre dwa razy tyle psów, a cały długi, majowy weekend przebiegł w przemiłej atmosferze. zawiązały się nowe znajomości, te stare jeszcze bardziej utrwaliły. była też rywalizacja, ale w absolutnie najdoskonalszym wydaniu, równania w górę i wspólnej radości z sukcesów, nie tylko własnych, ale i cudzych. na kartach mroku i ciemności zapisały się nowe postacie takie jak Nawrócony Bartosz i Merlata Wysłanniczka Ciemności zmuszona pracować pod kryptonimem jasności ;)

focie:

warming up! /gubiś full pro fotografi/

Bartosz! /paula gumińska/

jaskółkująca pseudojasność /www.psiawiara.pl/

wymiatająca ciemność! /www.psiawiara.pl/

sukcesy! /paula gumińska, zuzanna musialik, marta wierna/

włóczka tęskniąca /marta wierna/

włóczoarsiki! /szymon janik/

skonsumowane małżeństwo /szymon janik/

to co dobre, niestety, szybko się kończy więc i majówka upłynęła błyskawicznie, jednak będzie jeszcze wiele okazji na powrót do wspaniałej Annówki i tworzenie kolejnych, rewelacyjnych wspomnień.

wszystkim uczestnikom i, przede wszystkim, organizatorom, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!
do zobaczenia wkrótce! :)

Reklamy

About agnieszkazq


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: