LADC Centrum

miniony weekend spędziliśmy pod Warszawą, na ostatnim w tym roku seminarium LADC.

pogoda dopisała, bo z jednej strony była dużo lepsza niż na poprzednich zjazdach, z drugiej dużo łaskawsza niż rok temu kiedy słońce przysmażyło nas na totalne skwarki. tym razem chmury wkraczały momentami do akcji i skończyło się na półskwarkach… ;)

przez dwa dni cztery grupy, w sumie ponad 40 zespołów psio-ludzkich chłonęły tajniki zaklinania dysków. towarzystwa dotrzymywał nam wiatr, któremu uczestnicy dzielnie i z powodzeniem stawiali czoła.
mimo, że już kilka dni minęło, dalej jestem pod wrażeniem zaangażowania i olbrzymiej motywacji do nauki – brać udział w takich zajęciach to czysta przyjemnośc!

moje własne psy również zasłużyły na medal – Q dzielnie profesorował, a po skończonym dniu złapał pięknego tossa. Nai natomiast zachowywał się, jakby to był jego setny wyjazd – grzecznie zostawał w klatce, na spacerach rozdawał buziaki, a na wołanie grzecznie wracał. stał się też koneserem pizzy i nauczył hycać z łóżka na łóżko ;)

ah, właśnie! jak już o łózkach mowa, nie mogę nie wspomnieć o miejscu, w którym nocowaliśmy. hostel nosi tajemniczą nazwę ‚nocny marek’ i z pewnością jest to dobry wybór dla osób podróżujących z większą ilością psów. byliśmy tam w cztery osoby i siedem psów. obsługa słysząc o tym zamieniła nam pokój na ośmioosobowy, miłe z ich strony. czysto, przyjemnie, łazienka w pokoju, dostęp do kuchni. czegóż chcieć więcej na takim wyjeździe? może klimatycznej czerwonej lampy, ale i ona była na miejscu ;)

w najbliższy weekend zawody w Poznaniu!
niestety, na chwilę przed wyruszeniem na ladc spotkałam na swojej drodze ostrego, metalowego nieprzyjaciela który postanowił zawrzeć bliższą znajomość z moją stopą tym samym krzyżując mi plany fristajlowe. pozostaje mi utrzymanie spokoju ducha na super pro i w nagrodę dog diving dla Q.
do zobaczenia na cytadeli!

Reklamy

About agnieszkazq


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: